Pár výroků Heatha

18. ledna 2010 v 17:10 | Honza


V rozhovoru pro Detour v roce 2000-
Bylo období kdy jsem seděl na zadku, a odmítal velkorysé nabídky, opravdu jsem byl na vodě a nudlích, šlo prostě většinou o podobné filmy jako je 10 důvodů...Bylo to velmi těžké držet se své zbraně, když vám nabízejí tolik peněz. Je to tak lehké říct- Kurva aspoň můžu žít a jíst.

Pro Vanity Fair v roce 2000-
Jsem člověk co si vše drží pod kontrolou, né ,,někdo z Hollywoodu´´.
Až mne herectví přestane bavit, prostě odejdu. Nechci strávit zbytek mládí v tomto odvětví, je toho mnohem více, čeho chci ještě dosáhnout, a mnoho, co chci zjistit.

Pro Daily Telegraph 18. listopadu 2007-
Víte, nikdy jsem nepřemýšlel o tom jaký výsledek ve filmu podám, ndělám to, že bych od začátku přemýšlel nad tím jak to bude vypadat, protože když se díváte moc dopředu, nějak to poskvrní vaše herecké volby...Po té, co je projetk hotov, můžu vzpomínat na natáčení, a pokud to vyjde, přemýšlet nad tím.

Žádné množství peněz nezmění to, co dělám a jak to dělám.
Chci říct, že než jsem se dostal do tohoto odvětví, nepřemýšlel jsem nad tím, že budu mít třeba tolik peněz co dnes, a teď už žádné další nechci. Né, že by nebyly potřebné, jen víte druhou stránkou věci je to, že bych si třeba opravdu přál normálně žít, například sedět na pláži, nebo každé ráno surfovat. Když jsem někdy neměl peníze, byl jsem bez nich velmi šťastný...Až umřu, peníze si stejně sebou nevezmu, ale budou tu mé filmy, které zůstanou pro lidi, a budou jim připomínat co jsem byl za člověka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama