Candy v sobotu na ČT1!

5. ledna 2010 v 13:53 | Honza
Vánoční nadílka Heathových filmů nám utekla jako voda, ale není proč smutnit. Ještě před premiérou Imaginária dr .Parnasse, která se uskuteční 21. ledna , což máme za 16 dní, uvede první kanál České televize, se Zkrocenou horou a Temným rytířem, jeden z nejlepších filmů Heatha- Candy, který se natáčel v Heathově rodné austrálii. Drogová movie z roku 2006 vypráví o dvojici zamilovaných feťáků, kteří se sice velmi milují, ale jejich tvrdá závislost jim dokáže, že vše není tak růžové jak se mohlo zdát, a i oni se potupně dostávají do stavu, kdy musejí kvůli drogám podvolit svou osobu prostituci, nebo krádežím...
Režisér snímku Neil Armfield obsadil do filmu opravdu prvotřídní herce- v čele Heatha Ledgera, po jeho boku jako jeho partnerka se objeví Abbie Cornish, která hrála v Královně Alžbětě, a která byla za roli Candy nominován ana cenu australského filmového institutu, jako nejlepší herečka, a třetí hlavní roli ztvárnil Geofrey Rush, známý s Pirátů z Karibiku, nebo dalšího australského filmu Ned Kelly, kde se rovněž objevil po boku Heatha,- připomeňme že Rush je oscarový herec.
Pokud si nechcete nechat ujít tuto skvělou podívanou plnou vynikajících výkonů, zapněte si v tuto sobotu 9. ledna ve 23. 45 ČT1.

Trailer k filmu


Rozhovor s Heathem o Candy,- plus záběry z natáčení filmu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama