Heath- herec, který změnil život gayů

26. prosince 2009 v 14:53 | Honza
An actor who changed gay lives

Americký magazín ADVOCATE, který je hlavně pro čtenáře homosexuální orientace, po Heathově smrti na jeho počest uveřejnil článek, který popisuje jak obrovský vliv měla postava Ennise Del Mara na gaye po celém světě, a samotná Zkrocená hora kolik lidských osudů dokázala změnit a obrátit o 100°!Heath Ledger nevyhrál Oscara. Heathův výkon ve Zkrocené hoře, ale ovlivnil tisíce osudů obyčejných lidí, kteří dokázali za postavu Ennise a samotného Heathe opravdu truchlit a přimělo je, aby šli ven do ulic, a měnili své životy od základu.

Zkrocená hora je strhující romancí, protagonisté Heath Ledger a Jake Gillenhaal filmem a výkony poukázali na identity pohlaví a sexuální orientace. Po premiéře filmu v prosinci 2005 se mnoho gayů rozhodlo o filmu a celé věci diskutovat, a fórum Zkrocené hory se ny ní rozrostlo o více než 6 tisíc 500 členů. Novinář Dave Cullenovy se rozhodl shromažďovat osobní příběhy lidí, které Zkrocneá hora ovlivnila a změnila jim život. Příběhy se uchovávají také hlavně pro Heathovu dceru Matildu Rose, které se pak příběhy odešlou, patrně v momentě, kdy dospěje 18 let.

Zkrocená hora zapůsobila na mnoho homosexuálních lidí, někteří dokonce skončili s kouřením, ztratilo na váze, nebo měnili život podle uznání, jak chtěli změnit svůj život.

Nick Villanueva Idaho, kterému je 35, má pět dětí udělal úplně to stejné, co Ennis. Na úkor bolesti a emocionální zdi se rozhodl oženit a založit spořádanou rodinu. Hřebíkem v rakvi byla právě Zkrocená hora, která začala dělat problémy v tomto manželství, když si Villanueva uvědomil po vidění filmu, jak mohl žít. Villanueva také přiměl svého spolupracovníka, aby film viděl a pochopil tak třeba svůj život, a jakou má ten život váhu.
Joe Argazzi, kterému je 52 let řekl, že ani není možné , kolik citových znaků do něj postava Ennise dokázala vlít. Uvědomil si také, že chce žít a vybudovat společný život s jednm mužem, a že to chce udělat.> Pokud byste chtěli navštívit největší fórum Zkrocené hory, můžete: ENNISJACK.COM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama